Seznam hráčů, kteří u nás hráli a skončili

jméno přišel odešel
Ondřej Příbaň 24. září 201824. říjen 2018
Josef Světlý 1. červenec 201730. červen 2018
Aleš Hromádko 1. leden 199930. červen 2018
Jan Jirsa 1. srpen 201130. červen 2018
Tomáš Pouska 1. červenec 201530. červen 2018
Jaroslav Hostin 1. září 201630. červen 2018
Jiří Stehno 1. únor 201730. červen 2017
Dmytro Krasovskyj 2. leden 201730. červen 2017
Ondřej Tomeček 1. listopad 201130. červen 2017
Jan Krpálek 1. červenec 20151. leden 2017
Jan Stárek 1. červenec 20081. červenec 2016
Martin Bareš 1. listopad 20091. červenec 2016
Libor Hromádko 1. leden 20011. červenec 2016
Matěj Špalek 1. červenec 20151. červenec 2016
Jan Šafr 1. červenec 20151. červenec 2016
Petr Becík 8. leden 200330. červen 2016
Jiří Vajbar 1. červen 199930. červen 2016
Daniel Grund 1. září 20141. srpen 2015
Luboš Voleman 27. říjen 20122. červen 2015
David Cakl 16. září 20022. červen 2015
Jan Střihavka 1. září 20102. červen 2015
Petr Kálal 2. leden 20041. červen 2015
Michal Vejdělek 1. říjen 20021. červen 2015
Tomáš Novotný 1. červenec 20131. červen 2015
Tomáš Herold 1. září 20081. červen 2015
Jan Hazlbauer 1. říjen 199730. červen 2014
Josef Kubovský 20. prosinec 200631. květen 2014
Matej Quarda 1. září 200031. květen 2014
Jaroslav Karas 1. září 201331. květen 2014
Mário Ďuračka 16. listopad 201331. květen 2014
Vlastimil Mareš 1. červen 19951. říjen 2013
Radek Janata 1. prosinec 200930. červen 2013
Lukáš Hron 1. červenec 200530. červen 2013
Petr Mudra 1. říjen 199530. červen 2013
David Hanuš 1. září 199631. prosinec 2012
Lukáš Krejča 1. září 201016. říjen 2012
Václav Urban 1. září 201130. červen 2012
Antonín Šenar 1. září 201030. červen 2012
Petr Polák 1. leden 200831. prosinec 2010
Ondřej Trunečka 1. červenec 200930. červen 2010
Miroslav Lipert 1. květen 200330. červen 2010
František Koblasa 1. červenec 200530. červen 2010
Lukáš Koudela 1. červenec 200730. červen 2010
Jakub Samek 12. prosinec 200915. prosinec 2009
Jaroslav Bělej 19. duben 200930. červen 2009
Martin Polák 1. červenec 200630. červen 2009
Lukáš Prodan 1. listopad 200730. červen 2009
Lukáš Vébr 1. září 200830. listopad 2008
Petr Wagner 1. prosinec 200230. červen 2008
Tomáš Král 1. leden 200830. červen 2008
Libor Valkov 1. leden 199831. prosinec 2007
Svatopluk Cimpa 1. červenec 20071. prosinec 2007
Filip Hrkal 1. červenec 20051. říjen 2007
Lukáš Boháček 20. listopad 20061. září 2007
Martin Schober 20. listopad 20061. září 2007
Petr Šafář 1. leden 199515. prosinec 2006
David Lehovec 1. červen 20031. říjen 2006
Jan Tomeček 1. červenec 200530. červen 2006
Martin Sup 1. květen 199530. červen 2006
Tomáš Kondras 1. březen 200430. červen 2006
Martin Kašpar 1. červenec 200513. září 2005
Václav Kašpar 1. červenec 200513. září 2005
Aleš Navrátil 1. leden 19951. červenec 2005
Vlastimil Cimpa 1. červenec 20051. červenec 2005
Vojtěch Vohrna 20. září 20041. červenec 2005
Petr Manda 15. červen 20041. červenec 2005
Štěpán Ručka 1. listopad 20041. červenec 2005
Pavel Kubina 1. září 200330. červen 2004
David Seidl 1. červen 200330. červen 2004
Vladimír Vegricht 1. leden 19991. leden 2004
Pavel Djugo 1. duben 20021. leden 2004
Ondřej Michálek 1. září 20031. leden 2004
Pavel Lněnička 1. květen 19951. říjen 2003
Martin Rafaj 1. leden 19951. září 2003
Pavel Jírů 1. leden 20031. květen 2003
Dennis Divčiš 1. září 20001. leden 2003
Petr Hrdina 1. září 20011. září 2002
Jan Hrdina 1. září 20001. září 2002
Jindřich Zíka 1. leden 19961. září 2001
Zdeněk Valenta 1. září 20001. leden 2001
Martin Váňa 1. září 19961. prosinec 2000
Nikola Szabó 1. listopad 19981. leden 2000
Jiří Janda 1. leden 199930. červen 1999
David Záleský 1. leden 199930. červen 1999
Filip Malý 1. únor 19951. březen 1999
Tomáš Humaj 1. květen 19951. leden 1999
Radek Drbala 1. listopad 19961. prosinec 1998
Filip Skalický 1. září 19971. prosinec 1998
René Jelínek 30. červen 19981. prosinec 1998
David Zoubek 1. říjen 199730. červen 1998
Marek Vaňáč 1. leden 199617. červenec 1997
Jakub Šebera 1. únor 199530. červen 1997
Tomáš Srb 1. leden 19951. březen 1997
Martin Antoš 1. únor 199710. únor 1997
Zdeněk Kadlec 1. únor 19951. listopad 1996
Tomáš Prajs 1. květen 199530. květen 1996
Filip Raboch 1. únor 19951. leden 1996
Jiří Lukášek 1. únor 19951. listopad 1995
 
aktualizováno 2004-01-01
 W3C  XHTML 1.1   W3C  CSS valid 
2003 © Vlastimil Mareš
web@fbcvysocany.org