Sezóna 1995 - 1996

Naše první ligová sezona začala. Pro tréninky jsme sehnali velkou tělocvičnu v gymnáziu Českolipská. Kádr se opět trochu proměnil,ale do prvního zápasu jsme vstoupili už s celkem stabilní sestavou. První ligový zápas se hrál proti celku Chemcomex Praha a nastoupili jsme do něj s touto sestavou:

Moc se nám, ale v této sezoně nedařilo.Problémem bylo jak špatná docházka na turnaje tak i obrovský rozdíl ve fyzických předpokladech. Přeci jenom jsme jako šestnáctiletí kluci nastupovali ve většině zápasů proti dospělým.
A výsledky byly taktéž na pováženou. Ale povedli se nám i krásné a divácky atraktivní zápasy, jako například remíza s Hardecem Liberec či vítezství nad Gymnáziem Jana Palacha.
V této sezóně se náš kapitán na turnaji v Čelákovicích přesvědčil, že přílišná komunikace s rozhodčími se nevyplácí a výsledkem bylo dvojí vyloučení na 2+10 minut. Velmi povedený turnaj byl v Tanvaldě - ani ne tak výsledkově, jako spíše mimo hrací plochu - v hospodě. Důvodem byla dlouho rekordní ligová porážka od CRAZY BOYS LIBEREC 24:1 - v 7 minutě po 7 střelách bylo skóre 7:0 ve prospěch soupeře a náš jinak docela dobrý gólman se položil, střídat neměl za koho a tak jsme utrpěli debakl, na který jsme se pokusili co nejrychleji zapomenout v jednom z místních restauračních zařízení.
Nicméně jsme sezónu zdárně dokončili, nabrali zkušenosti a vcelku zaslouženě sestoupili do nově založené III.ligy.
Bohužel jsme byli donuceni se opět přestěhovat.