Spolupráce s Floorballshop

Floorballshop

www.floorballshop.cz
Internetový i kamenný obchod společnosti Charlies and CO., s.r.o., výhradního dovozce florbalového vybavení značek Canadien a Exel. Kamenná prodejna se nachází v ulici Jana Želivského 31 na Praze 3 v blízosti zastávky tramvaje Biskupcova.
Floorballshop.cz nabízí slevy na vybavení značek Canadien i Exel pro všechny naše hráče.

Exel

www.exelfloorball.net
Tradiční finský výrobce EXELentního florbalového vybavení. Exel je hrdým partnerem všech mistrů světa – národních týmů Finska a Švédska – a mezinárodní florbalové federace IFF. V letošní sezóně představil novou řadu holí „E“ osazenou futuristickými lehounkými čepelemi 5star. Se všemi výrobky značky Exel se můžete seznámit na prodejnách Floorballshop.cz.

Canadien

www.canadien.se
Již od roku 1991 se věnuje tato švédská společnost výrobě prvotřídních florbalových holí, brankařského vybavení a doplňků. V letošní sezóně představuje tato světoznámá značka zcela novou technologii výroby holí označených ICS, tzv. R8 Rifle Shaft, díky níž mají tyto hole dvojí flex a nižší hmotnost. Po MS 2008 se do prodeje dostává tato hůl v limitované edici i se zcela novou čepelí ICS. Nejen tyto první vlaštovky předznamenávající sezónu 2009 – 2010 si můžete prohlédnout a zakoupit na prodejnách Floorballshop.cz.
 
aktualizováno 2022-06-03
 W3C  XHTML 1.1   W3C  CSS valid 
2003 © Vlastimil Mareš
web@fbcvysocany.org